ForAge Forum: Spotkania z komputerem dla seniorów PG 2008-2013

• Spotkania z komputerem dla seniorów PG 2008-2013

25.1.2013 13:14
    31 stycznia ocenimy dotychczasowe spotkania i zdecydujemy czy i w jakiej formule będziemy je kontynuować. Moje pytania: Co chciałbyś zmienić w naszych spotkaniach? Co się podobało najbardziej a co najmniej?
  • 25.1.2013 13:23
    Lubię te spotkania, chciałabym jednak więcej zajęć sportowych.
  • 28.1.2013 14:46
    Dodatkowe zajęcia sportowe przydałyby się, jednak należy poszerzać umiejętności pracy z komputerem, uczyć się stale czegoś nowego. Łączenie zajęć z pracą w projekcie daje takie możliwości. Oczywiście warto powtarzać od czasu do czasu "lekcje na życzenie", a by utrwalić materiał.
  • 28.1.2013 18:21
    Na naszych zajeciach, mielismy juz spotkania nie tylko przy komputwrze. Popieram Nordic Walking - ciekawie prowadzony przez naszego kolege Zbyszka. Korzysc dodatkowa - na swiezym poowietrzu. Takie zajecia od wiosny. W czasie zimy tez brakuje takich ruchowych zajec, cwiczen. Jesli moglyby byc w sali gimnastycznej, to tez zmiana w naszych spotkaniach. Takie ruchowe zajecia raz w miesiacu, napewno bylyby ciakawa forma spotkan, jakie juz mielismy, choc nieregularnie. Wspominam je bardzo sympatycznie. Na zajeciach komputerowych moze jeszcze powtorki pewnych tematow, np. zdjecia, tworzenie albumow, temat, ktory w praktyce sie przydaje. Moze tez w ramach spotkan przy komputerze, raz w m-cu np.pol godziny, na taka wymiane zdan, rozmowy o tym, co robimy, jak widzimy wykorzystanie tematow w praktyce...
  • 28.1.2013 21:28
    Przyłączam się do poprzedniczek odnośnie zajęć ruchowych. Była kiedyś mowa o basenie? To byłoby wspaniale wspólnie popływać. W komputerze jako tako się poruszamy ale tworzenie albumów, wgrywanie zdjęć w rubryczki jeszcze sprawiają kłopoty. Ogólnie zajęcia bardzo mi się podobają i są potrzebne
  • 30.1.2013 22:37
    Nauki nigdy dość. Jakie takie poruszanie się w wirtualnej przestrzeni, to jednak trochę za mało. Tworzenie albumów, wgrywanie zdjęć itp. ciągle jeszcze sprawiają nam trudności. A więc: powtarzajmy, utrwalajmy no i sięgajmy po nowe. Why not? Gorąco popieram wszelkie dodatkowe zajęcia sportowe w myśl zasady jak coś dla ducha to i dla ciała. Lubię te nasze spotkania, mimo że nie zawsze mogę brać w nich udział.
  • 31.1.2013 15:45
    Jednym z problemów z seniorami jest fakt,że w młodości byli bierni.A teraz kiedy muszą nadrabiać zaległości a jest to dużo trudniejsze niż by się zdawało. Dlatego teraz jest potrzeba aby odtwarzać kontakty zwłaszcza w grupie pracoholików. Aktywność ruchową i intelektualną organizują najczęściej np.Uniwersytety III WIEKU. I dzięki im za to.
  • Kubekfajowegogoscia Kubekfajowegogoscia@gmail.com
    25.3.2013 11:23
    Poznajcie nową czeskę firmę hostingową http://www.quicksnake.pl Quicksnake.pl Odwiedzam ich FB od jakiegoś czasu, bo zakupiłem hosting - cena to jedynie 3,9 zł za 10,000 MB! A oto ich strona na Facebooku: http://www.facebook.com/QuickSnakePL

Add reaction