ForAge Forum: ocena metody nauczania pracy na komputerze w PG

• ocena metody nauczania pracy na komputerze w PG

Stefania Madejska-Racka madejskaracka@gmail.com
    30.1.2013 16:17
    ad 1)Ad 1) co chciałbyś zmienić w naszych spotkaniach? - częściej stosować wprowadzającą teorię przed praktycznym rozwiązywaniem zadań - utrwalać poznany materiał poprzez powtarzanie rozwiązywania ćwiczeń - pobudzać ambicje i chęci wykazania się samodzielnością e-seniorów –zlecać im repetytoria z tematów „na życzenie” - uaktywnić fizycznie dostojne ciała e-seniorów w warunkach możliwych do wykorzystania - zwiększyć zakres poznawczy możliwości projektowych komputerem – np. w minimalnym zakresie Auto CAD (dla własnych potrzeb mieszkaniowych) - „otworzyć Bramy PG” aby umożliwić seniorom, spoza naszego środowiska, dostęp do nauki tajników wiedzy komputerowej w profesjonalnym otoczeniu - Ad 2) Co się podobało najbardziej, a co nie? - wszystko jest naj-….. - profesjonalna, wspaniała, koleżeńska, przyjazna i pełna tolerancji atmosfera wspólnych spotkań - zalecenie: „jeśli nie wiesz jak to zrobić – zapytaj Instruktora” [zawsze powala mnie z nóg} - a nade wszystko stwierdzenie, że „nasze spotkania i te wirtualne i te w realu są po to, aby spędzając czas razem , wspólnie się uczyć” Nie podobają mi się moje braki w wiedzy i we frekwencji!

Add reaction