ForAge Forum: Facebook - używać czy nie używać?

• 2.6.2013 08:34
    Aniu, odpowiedź jest oczywista "używać". Ja od niedawna jestem na facebooku i dopiero poznaję korzyści jakie ta platforma społecznościowa daje, a porozumiewanie się w grupach zamkniętych /ROME 2013/ jest dla mnie rewelacyjne. Facebook mocno mnie inspiruje do różnych nowych działań. Codziennie odkrywam nowe możliwości. Oczywiście doceniam bardzo nasze cotygodniowe spotkania, są równie inspirujące i bez nich wirtualne kontakty byłyby bardzo ubogie.
  • Anna Grabowska ankagra@tlen.pl
    2.6.2013 17:34
    Irenko, dziękuję za Twoją opinię. Od kilku lat używam FB najczęściej w grupach zamkniętych. Nie zawsze trzeba dodawać nowy wpis, dla autora nowej wiadomości dobrym sygnałem jest kliknięcie "lubię to". Warto też odpowiednio ustawić opcje "Prywatność – skróty" (kłódka w prawym górnym rogu).
  • 3.6.2013 20:12
    Ja również dołączam do Ireny.- Uczę się może powoli ale juz udało mi się kilka zdjęć do Facebooka wpuścić. bardzo jestem zadowolona z zajęć bo mi dużo dają . Pewniej już się czuję w komputerze i uważam że te zajęcia powtarzające i utrwalające naszą wiedzę są wspaniałe.
  • 3.6.2013 20:13
    Oczywiście używać i spotykać się i korzystać dalej z wiedzy, atmosfery i.....

Add reaction